Знайдіть площю рівностороннього трикутника периметр якого 30 см


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Оксана.

Ответ:

Pтр = 3a

a – сторона трикутника

30 = 3a. a = 10(см)

Sрівност.т = √3/4 a²

Sр.т = √3/4×10² = √3/4×100 = 25√3 (см²)

Відповідь: 25√3 см²