Куртка коштувала 600 гривень. І ціна Спочатку була підвищена на 10%, а черездеякий час ціну було

знижено на 20%.Якою стала ціна куртки​

Ответы на вопрос

Отвечает Тляшев Руслан.

Ответ:540

Пошаговое объяснение:

600/100=6грн-1%

600+(6х10)=660

660-(6х20)=540