6. Розв'яжи задачу. Олеr і Тарас змагаються. За 3 підходи Олег набив ногоюм'яч 45 разів, однакову

кількість щоразу. Тарас при кожномупідході набивав м'яч на 2 рази менше, ніж Олеr. Скількиразів набив м'яч Тарас за 3 підходи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Саша.

Ответ:

1)45:3=15(р.)за 1 підхіл Олег

2)15-2=13(р.) за 1 підхід Тарас

3)13×3=39(р) за 3 підходи Тарас

Відповідь:39 раз