2) Число 957 зменшили на невідоме число і дістали33. Знайди невідоме число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Марусова Даша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Невідоме число це 957-33=924.

Первірка:

Число 957 зменшили на 924, і дістали 33.

Отвечает Бубон Диана.
957-33=924
проверка:957-924=33