Якщо до задуманого числа додати число, у 5 разів більше від нього, відняти від цієї суми 4, то

одержимо 32. Яке число задумали​

Ответы на вопрос

Отвечает Папкова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32+4-5x=x

-5x-x=-32-4

-6x=-36

x=-36÷-6

x=6