4) Автомобіль їхав 4 год з швидкістю 65 км/год і 6 год з швидкістю 75 км/год. Яка середня швидкість

руху на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Botalova Vera.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

65*4= 260 км за 4 часа

75*6= 450 км за 6 часов

(260+450) :(4+6)= 710: 10= 71 км\ч   средняя скорость