Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда з лінійними вимірами:2 см, 2 см, 6 см *


Ответы на вопрос

Отвечает Янбердин Инсаф.

Пошаговое объяснение:

V=2*2*6=24(cм³)

.....