Токар мав вточити 120 деталей. за першу годину він вточив 35%від всіеї кількісті а за другу 40%.

скільки деталей залишилося виточити токарю?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Влада.

Відповідь:

30 деталей

Покрокове пояснення:

1) 120*35%=120*0,35=42 (д.) - виточив токар за 1 годину

2) 120*40%=120*0,4= 48 (д.) - виточив токар за 2 годину

3) 42+48= 90 (д.) - виточив токар за 1 та 2 годину

4) 120-90= 30 (д.) - залишилося виточити токару