Фермер зібрав 720 кг огірків .Першого дня продав 3/8 усіх огірків, а другого 2/5 решти . Скільки

кілограмів огірків продав фермер за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Мынжасарова Латифа.

Пошаговое объяснение:

1) 720 × 3/8 = 270 ( кг ) продано за 1 день

2) 720 - 270 = 450 ( кг ) решта

3) 450 × 2/5 = 180 ( кг ) за 2 день

4) 270 + 180 = 450( кг) за два дні

Відповідь: 450 кг огірків.