Із двох сіл відстань між якими 7,76км одночасно на зустріч один одному вийшли два пішоходи черещ

0,8год вони зустрілися.Швидкість одного з пішоходів 5,2км /год.Знайдіть швидкість другого пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Иван.

Ответ: 1) 7,76:0,8=9,7(км/год) швидкість зближення

2) 9,7-5,2= 4,5(км/год) швидкість другого пішохода