Два пішоходи вийшли одночасно на зустріч один одному з двох пунктів відстань між якими 10км.

Швидкість першого пішохода 2\3 швидкість другого. Знайти швидкість кожного пішохода, якщо вони зустрілися через годину.

Ответы на вопрос

Отвечает Рысаева Ксения.
За умови задачи-загальна швидкість пішоходів 10 км/год,тому
швидкість другого х
швидкість першого 2/3х
складемо рівняння
х+2/3х=10
5/3х=10
х=10:5/3
х=6 км/год швидкість другого
6*2/3=4 км/год швидкість першого
===================