В 2 бочках була однакова кількість молока. З 1 бочки забрали 100 л молока, а з 2 бочки 20 л, то в 2

бочці стало у 5 разів більше ніж у 2. Скільки всього літрів молока було спочатку в 2 бочках.

Ответы на вопрос

Отвечает Zaharova Vladlena.

Ответ:

3 1 -100 л. м.

2 б -20 л

2 бочці -? ,в 5 раза больше

100×20 =2000 (л.)

2000÷5=400(л.)