У двох бочках було порівну рому. Після того як з однієї діжки вилили 4 л. рому,а в іншу долили

4л.,у двох бочках стало 18л. рому. Скільки літрів рому було в кожній бочці спочатку. Правильна відповідь!Перша дія 18-4=14Друга дія 14+4=18Третя дія 18\2=9Відповідь: 9 літрів рому було спочатку в кожній бочці!

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Так як загальна кількість рому спочатку  і після, у двох бочках не змінилася, то 18/2=9(л)

Відповідь: по 9 літрів рому було в кожній бочці спочатку.

Отвечает Выучейский Никита.

Ответ:

9 л

Пошаговое объяснение:

1 бочка = 2 бочка = х л рома было изначально

(х - 4) + (х + 4) = 18

х - 4 + х + 4 = 18

2х = 18

х = 18 : 2

х = 9

1 бочка = 2 бочка = (х) = 9 л рома было в каждой бочке изначально