Матем 2кл жумыс дәптері 108сабак 11бет тендеулерді шеш.4 есеп 100+а=800 а-200=200+400​


Ответы на вопрос

Отвечает Афансьев Павел.

Пошаговое объяснение:

100+а=800

х=800-100

х=700

100+700=800

800=800

а-200=200+400

а-200=600

а=600+200

а=800

800-200=200+400

600=600