1. Винести за дужки спільний множник: а) 2а – 3ав; б) 7х – 7у; в) 5х+10; г) 12а+6; д) 2а2 –

4ав+8а; е) х2+ху; є) а2в – ав2; ж) х3 – 2х2 +х. 2. Обчислити зручним способом (винести спільний множник за дужки): а) 1,73ꞏ3,4 – 1,73ꞏ2,4; б) – 2,56ꞏ1,8 – 1,8ꞏ7,44; в) -3,8ꞏ1,27 + 1,27ꞏ5,3 + 8,5ꞏ1,27; г) -2,7ꞏ(-3,2) + 3,2ꞏ(-1,4) – 8,7ꞏ(-3,2).

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Ответ:

1.

А) a(2-3в)

Б) 7(х-у)

В) 5(х+2)

Г) 6(2а+1)

Д) як це 2а2??? Можливо, там зайва друга 2, тоді буде 2а(1-2в+4), а якщо друга 2- це степінь, то буде так 2а(а-2в+4)

Е) х(2+у)

Є) якщо 2- це степінь, то буде так ав(а-в)

Ж) якщо друга 2- це степінь, то буде так х(х²-2х+1)

2.

А) 1,73*(3,4-2,4)=1,73

Б) 1,8*(-2,56-7,44)=-18

В) 1,27*(-3,8+5,3+8,5)=12,7

Г) -3,2*(-2,7+1,4-8,7)=32 (не впевнена, що ця правильно)