1. Обчислити: 16×(-4)= -12,3×(-3)= -42×(-0,7)= 2.Розкрийте дужки та спростіть вираз: 5(4x-3-9y)=

7(11-8a)-12a= 3. Обчисліть зручним способом: а)(-2)(-64)×(-5)= б)(-25)×78×(-4)= в)-1,25×(-20)×(-8)×(-5)= 4.Винесіть за дужки спільний множник: 8abc-24abd-6ab СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Kim Nikol.

Ответ:

16 × (-4) = -64

-12,3 × (-3) = 36.9

-42 × (-0,7) = 29.4

5(4x - 3 - 9y) = 20x - 15 - 45y

7(11 - 8a) - 12a = 77 - 56a - 12a = 77 - 68a

а) (-2)(-64) × (-5) = 640

б) (-25) × 78 × (-4) = 7800

в) -1,25 × (-20) × (-8) × (-5) = -1000

8abc - 24abd - 6ab = 2ab(4c - 12d - 3)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Карасюк Сергей.

Ответ: 1. 16×(-4) = -64

-12,3×(-3) = 36,9

-42×(-0,7) = 29,4

2. 5(4x - 3 - 9y) = 20x - 15 - 45y

7(11 - 8a) - 12a = 77 - 56a - 12a = 77 - 68a

3. а) (-2)(-64)×(-5) = 1280

б) (-25)×78×(-4) = 7800

в) -1,25×(-20)×(-8)×(-5) = -1000

3. Спочатку візьмемо за спільний множник число 2ab і винесемо його за дужки:

8abc-24abd-6ab = 2ab(4c-12d-3)