перше число більше від другого у 1,5 разів.знайдіть ці числа,якщо відомо,що перше число більше

другого на 10

Ответы на вопрос

Отвечает Бердников Миша.

Ответ:

Перше число - 30, друге - 20

Пошаговое объяснение:

Друге число - х, перше число - 1,5х

1,5х - х = 10

З цього витікає, що х + 1,5х = х + (х + 10)

2,5х = 2х+ 10

2,5х - 2х = 10

0,5х = 10

х = 10 : 0,5 = 20

Тобто перше число (1,5х = 1,5 · 20) - 30, а друге - 20

Отвечает Мамедов Турал.

Відповідь:

Нехай x-друге число

1,5x-перше число

1,5х=х+10

1,5х-х=10

0,5х=10

x=20

1,5x=30