(x-4)(4x+6) = (x-5)^2Даю багато балів , будь ласка вказуйте пояснення розв'язків​


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Пошаговое объяснение:

4х²+6х-16х-24=х²-10х+25

3х²-49=0

3х²=49

х²=49/3

х=7√3/3

х=-7√3/3