з ділянки зібрали 9 кошиків картоплі по 10 кг у кожному й 6 кошиків моркви по 5 кг у кожному.У

скільки разів більше зібрали картоплі ,ніж моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Покрокове пояснення:

1) 9*10=90(кг) -картоплі

2)6*5=30(кг) -моркви

3)90/30=3 (разів) -у скільки разів більше

Відповідь: картоплі у 3 рази більше ніж морковки.