Скільки витратила дівчина на покупку 0,6 кг печива по 55,8 грн/кг та 2 кг цукерок по 124,2 грн/кг?

Допоможіть вирішити будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Сепайло Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

55,8 * 0,6= 33,48 грн витратила на печіво

124,2 * 2=248,40 грн витратила на цукерки

33,48 + 248,40=281,88 грн витратила на всю покупку