Установіть відповідність між рівняннями (1-4) та їх коренями (а-д) 1) 3x-4=2x+5.......... A)

-92)2(x-3)=x-15. ......... Б) 93) 6(x+1)=5(x+2). ........ В) -44) -2(x-2)=3(x+8). ........ Г) 4 ........ Д)5

Ответы на вопрос

Отвечает Мамкина Настя.

Ответ:

1-Б, 2-А, 3-Г, 4-В

Пошаговое объяснение:

1) Б

3х-4=2х+5

3х-4=2х+53х-2х=5+4

3х-4=2х+53х-2х=5+4х=9

2) А

2(х-3)=х-15

2(х-3)=х-152х-6=х-15

2(х-3)=х-152х-6=х-152х-х=6-15

2(х-3)=х-152х-6=х-152х-х=6-15х= -9

3) Г

6(х+1) =5(х+2)

6(х+1) =5(х+2)6х+6=5х+10

6(х+1) =5(х+2)6х+6=5х+106х-5х=10-6

6(х+1) =5(х+2)6х+6=5х+106х-5х=10-6х=4

4) В

-2(х-2)=3(х+8)

-2(х-2)=3(х+8)-2х+4=3х+24

-2(х-2)=3(х+8)-2х+4=3х+24-2х-3х=24-4

-2(х-2)=3(х+8)-2х+4=3х+24-2х-3х=24-4-5х=20

-2(х-2)=3(х+8)-2х+4=3х+24-2х-3х=24-4-5х=20х= - 4