Периметр прямокутника дорівнює 11,2 дм, а одна із його сторін на 2,4дм більша за сусідню.

Знайдітьплощу прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максименко Костя.

Ответ:

одна сторона x

другая x+2,4

2(x+x+2,4)=11,2

x+x+2,4=5,6

2x+2,4=5,6

2x=5,6-2,4

2x= 3,2

x=1,6

одна сторона= 1,6

другая 1,6+2,4= 4

ответ: 1,6 и 4

Пошаговое объяснение: