3 . Знайдіть число, якщо 60% цього числа дорівнюють 48 помогите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Батырхан.
Щоб знайти число за його відсотком, спочатку необхідно знайти частину числа, яка припадає на 1 % від цього числа. Для цього треба число поділити на задані відсотки, а потім отриманий результат помножити на 100 (оскільки число яке треба знайти становить 100%).


48:60•100=80
Отвечает Петухова Лизок.

Неxaй, число дорівнює x, тоді:

x – 100%

48 – 60%

Складаємо пропорцію:

x/48 = 100/60

x/48 = 5/3

x = (48•5)/3

x = 240/3

x = 80

Отже, число дорівнює 80.

Відповідь: 80