Середнє арифметичне чисел 6,4 і х дорівнює 6,8. Знайти число х


Ответы на вопрос

Отвечает Пугина Евгения.

Відповідь:

x = 7,2

Покрокове пояснення:

Середнє арифметичне - це сума чисел , поділена на їх кількість .

6,8 = 6,4 + x / 2

6,8 * 2 = 6,4 + x

13,6 = 6,4 +x

x = 13,6 - 6,4

x = 7,2