Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 100. Одне з чисел дорівнює 70. Знайдіть друге число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошара Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х + 70) : 2 = 100

х + 70 = 100 * 2

х + 70 = 200

х = 200 - 70

х = 130

Отвечает Устинова Алёнка.

130,тому що 130 +70:2=100