у крамниці було 136,5 кг цукру. Першого дня продали 0,4 загальної кількості, а другого —в 1,2 разів

більше ніж першого. Скільки кілограмів цукру залишилося у крамниці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.

Ответ:

16,38 кг

Пошаговое объяснение:

136,5*0,4=54,6 (кг) продали першого дня

54,6*1,2=65,52 (кг) продали другого дня

136,5-54,6-65,52=16,38 (кг) залишилося