Марійка купила 800 г цукерок: шоколадних, карамелі й льодяників. Шоколадні цукерки становили 45 %

усіх цукерок, а карамель — 25 % решти. Скільки грамів льодяників купила Марійка?

Ответы на вопрос

Отвечает Деменок Олег.

Ответ:

240  грамів льодяників купила Марійка

Пошаговое объяснение:

45+25=70(% ) шоколадних та карамелі разом

100-70=30(%)- льодяників

800:100*30=240(г)