Периметр прямокутника дорівнює 42см, а одна з його сторін дорівнює 8см. Знайди площю прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Ответ:

Р=2а+2б

42=2а+2×8

2а=42-16

2а=26

а=13

S=a×b

S=13×8=104cm2

Отвечает Ланская Алёна.

Ответ:

104см²

P = 2a + 2b a і b – довжина і ширина прямокутника

a = 8. 16 + 2b = 42

2b = 26

b = 13

S = a×b. S = 13×8 = 104(см²)