Визначте кути опуклого п'ятикутника, якщо їх градусні міривідносяться як 2:2:3:4:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

Ответ:

Всього градусна міра пятикуткника 540 градусів

складемо рівняння

2х+2х+3х+4х+4х=540

15х=540

х=36

Звідси знаходимо кути

1)2*36=72

2)2*36=72

3)3*36=108

4)4*36=144

5)4*36=144

Пошаговое объяснение: