За 3 кг печива і 4 кг цукерок заплатили 259грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує

кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво 14 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковылин Богдан.

Відповідь:29;43

Покрокове пояснення:

Нехай печиво коштує х грн./кг, тоді цукерки (х+14)грн./кг. За 3 кг печива заплатили 3х грн., а за 4 кг цукерок 4(х+14) грн. За умовою:

3х + 4(х+14)=259

3х + 4х + 56 = 259

7х = 259 - 56

7х= 203

х. = 203 : 7

х = 29 грн. Коштує 1 кг печива;

х+14= 29+14=43 грн. коштує 1 кг цукерок