Купили 5 кг печива та 4 кг цукерок і заплатили 208 грн.Скільки коштує кілограм печива і скільки

коштує кілограм цукерок ,якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кукушкин Слава.
Х- цена 1 кг печенья,2х- цена конфет
5х+4*2х=208
5х+8х=208
13х=208
х=208:13
х=16
16грн- стоит 1 кг печенья, 2*16=32грн- стоит 1 кг конфет