за 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 301 грн. скільки коштує кілограм печива і скільки -

кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Відповідь:

60,2 печево

49,2 цукерки

это не точно

Покрокове пояснення:

Отвечает Пальмихин Тимофей.

цукерки - (х + 11)

печиво - х

2 * х + 3 * (х + 11) = 301,

2х + 3х + 33 = 301,

5х = 301 - 33,

5х = 268,

х = 53,6 грн. - коштує 1 кг печива,

х+11 = 53,6+11 = 64,6 грн. - коштує 1 кг цукерок

перевірка:

2 * 53,6 + 3 * 64,6 = 301,

107,2 + 193,8 = 301,

301 = 301