3. Сума двох чисел дорівнює 30. Одне із чисел у 1,5 раза більше за інше. Знайдіть ці числа.А. 16i

14. Б. 18i 12.В. 15,75i 14,25. Г. 20 і 10.​

Ответы на вопрос

Отвечает Джумоляк Анастасия.

Ответ:

х+1,5х=30

2,5х=30

х=12

30-12=18

Числа 12 и 18

Отвечает Михайлова Аня.

Б. 18 и 12

Пошаговое объяснение:

18:12 = 1.5

18+12=20