Легковий автомобіль за 4 год пройшов шлях, який вантажівка долає за 6 год.Знайдіть швидкість

кожного автомобіля. якщо швидкість вантажівки на 20 км/год менша за швидкість легкового автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Петина Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість легкового автомобіля - х км/год, тоді вантажівки х-20 км/год Складемо рівняння:

4х=6*(х-20)

4х= 6х -120

-2х= -120

х= 120 : 2

х= 60 км/год швидкість легкового автомобіля

х- 20=60- 20= 40 км/год швидкість вантажівки