Легковий автомобіль за 4 год пройшов шлях, який вантажівка долає за 6 год.Знайдіть швидкість

кожного автомобіля. якщо швидкість вантажівки на 20 км/год менша за швидкість легкового автомобіля. даю 20 баллов побыстрее!

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость легковой = х км/ч

Скорость грузовика = х - 20 км/ч

4х = 6(х - 20)

4х = 6х - 120

4х - 6х = -120

-2х = -120

х = -120 : (-2)

х = 60

Легковая (х) = 60 км/ч

Грузовик (х - 20) = 60 - 20 = 40 км/ч

4 * 60 = 6 * 40