Літак пролетів за 22 години 16478 км. Скільки кілометрів він подолає за 42 години,якщо його

швидкість зменшиться на 417 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Височан Вікторія.

Ответ:

13 944км

Пошаговое объяснение

16478÷22=749км/год;

749-417=332км/год;

332×42=13 944км

Хорошего Вечера ;)

Отвечает Кочетков Александр.

Ответ:

1) 16478:22=749(км/год)-швидкість з якою пролетів спочатку

2)749-417=332(км/год)-швидкість з якою летів потім

3)332*42=13944(км)

Відповідь: за 42 години зі швидкістю 332км/год літак подолав 13944 км