Середнє арифметичне трьох чисел 45,6 перше число 31,3 , друге 41,8. знайди третє


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Макс.

Ответ:

1)45.6*3=136.8

2)31.3+41.8=73.1

3)136.8-73.1=63.7

Пошаговое объяснение: