У кніжці 800 сторінок. Першого дня Софія прочитала 3/20 сторінок, другого ДНЯ 20% решти, третього

дня - 3/4 залишку. Скільки сторінокзалишилось прочитати​

Ответы на вопрос

Отвечает Кандаурова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

800 *3/20= 120 сторінок прочитала першого дня

800- 120= 680 решта

680 * 20% : 100%= 136 сторінок прочитала другого дня

680 - 136= 544 залишок

544 * 3/4= 408 сторінок прочитала третього дня

800 - (120+136+408)=136 сторінок  залишилось прочитати​