Два автомобілі одночасно виїхали з двох міст і зустрілися через 4 години. Швидкість першого

автомобіля 55 км/год, швидкість другого 60 км/год. Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

55 *4= 220 км  проїхав перший автомобіль

60 *4= 240 км проїхав другий автомобіль

220 + 240 = 460 км відстань між містами