У саду є 5 рядів по 18 груш і 9 рядів по 20 яблунь. У скільки разів більше яблунь у саду, ніж груш?


Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Відповідь:

у 2 рази

Покрокове пояснення:

5*18=90

9*20=180

180/90=2