Знайдіть корені рівняння (12у+18)(1,6-0,2у)=0 а*в=0 То а=0 або в=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Golovachenko Maxim.

Ответ:

у= -1,5  или    у= 8

Пошаговое объяснение:

(12у+18)(1,6-0,2у)=0

12у+18=0            или       1,6 -0,2у=0

12у=-18                            -0,2у=-1,6

у=-18:12                             у= -1,6:(-0,2)

у= -1,5            или             у=  8