Знайдіть корені зведеного то ль рівняння, використовуючи теорему, обернену теоремі Вієта:

х²+х-56=0Прошу помогите!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Оксана.

Ответ:

x²+x-56=0

D=1+224=225

x₁=(-1-15):2=-8

x₂=(-1+15):2=7

Ответ : -8 и 7

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:D=1^2-4×1×(-56)=225=15^2

x1=-1+15/2×1=7

x2=-1-15/2×1=-8

Ж:-8;7.

Пошаговое объяснение: