Помогите пожалуйста Система уравнений y-x=-7 2x+y=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Сластникова Софья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

З першого рівняння:

у= -7 +х; підставивши це значення у 2-ге рівняння отримаємо:

2х -7 +х = -1

3х = -1 +7

3х = 6

х =6:3

х=2

у = -7 +2= -5