У три школи привезли 700 парт: у першу і другу школи - 490 парт, другу і третю -380 парт Скільки

парт привезли у школу кожного дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошенко Володя.

Відповідь:

1)700-490=210- третя шк

2)700-380=320- перша шк

3)700-(210+320)=170-друга шк

Покрокове пояснення: