Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 8,2.Чому дорівнює сума цих чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Kabilbek Nazerke.

Відповідь:

24,6

Покрокове пояснення:

(a+b+c)/3=8,2⇒a+b+c=3*8,2=24,6