Обчисліть значення виразу (3x+13)÷(-0,5) при x=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Панасенко Ілона.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Безверхня Яна.

Пошаговое объяснение:

(3x+13)÷(-0,5)=(3x+13)÷(5/10)=(3x+13)÷(1/2)=(3x+13)×(-2)=-6х-26

-6×(-2)-26=12-26=-14