Бригада зібрала за три дні 2500 кг огірків. Першого дня 60% усіх огірків другого-26% а

третього-решту.Скільки кілограмів огірків зібрала бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Ижетников Данил.

Ответ:

1 день =2500*0.6=1500 кг

2 день =2500*0.26=650 кг

3 день =2500-1500-650=350 кг