Діагональ прямокутника дорівнює 15см, а одна із сторін на 3см менша від другої. Знайдіть сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.
Х^2+(х-3)^2=225
х^2+х^2-6х+9-225=0
2х^2-6х-216=0
х^2-3х -108=0
Д=9-4*1*(-108)=9+432=441
х1=(3-21)/2=-9 не задовільнює умову
х2=(3+21)/2=12
тоді, довжира — 12 см, а ширина 9 см
Отвечает Горлов Глеб.

Ответ:9см

Пошаговое объяснение: пользуемся теоремой пифагора 225=х^2+(x+3)^2= 9 (решаем как квадратное уравнение)