Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 25 см, а довжина становить 40% ширини. Обчисліть об’єм

паралелепіпеда, якщо довжина становить 20% висоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Яновский Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25 *0,4= 10 см довжина

10 * 100% : 20%= 50 см висота

Знайдемо об*єм V= a*b*h = 10 * 25 * 50= 12500 м3