1.Відомо, що сума довжин и, ширини і висоти прямокутного паралелепіпеда 80 см. Знайдіть довжину,

якщо ширина дорівнює 15см, а висота 20см та обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимова Роксана.

Ответ:

80 - 15 + 20 = 45 cm\\ 15 \times 20 \times 45 = 13500 {cm}^{2}

45см довжина

13500см^2 площа

Отвечает Власова Ева.
80 - 15 + 20 = 45em
15 × 20 × 45 = 13500cm?
45см довжина
13500см^2 площа